Castingi Archive

Castingi do 4 edycji GOT TO DANCE – TYLKO TANIEC!

UWAGA! UWAGA! Znamy daty, znamy miejsca teraz tylko czekamy na WAS!!! 13.06: BYDGOSZCZ- Hala Sportowa Zawiszy, ul. Gdańska 163 BIAŁYSTOK- Hotel Gołębiewski , ul. Pałacowa 7 14.06: POZNAŃ- Hotel Mercure Poznań Centrum, ul. Roosevelta 20 LUBLIN- Hotel Mercure Lublin Centrum , al. Racławickie 12 15.06: ZIELONA GÓRA- Krzywy Komin, ul. Fabryczna 13A RADOM- Fabryka Tańca

Cały 6 odcinek 3 edycji Tylko Taniec online!

W ostatnim odcinku castingowym wystąpili: Filip Drogoś, Katarzyna Wieczorek i Paweł Częścik, Arabeska, Ksena Audrey, Nela i Miki, Nela Kuśnieruk, Dope Swag, Oliwia i Jakub Lucedarscy, Rafał “Jigy” Alchimowicz, Rosa Tardia, Da Street Crew. Cały 6 odcinek 3 edycji „Tylko Taniec – Got To Dance” obejrzycie na stronie: http://www.ipla.tv/Got-to-dance-odcinek-6/vod-5679341

6 odcinek Tylko Taniec – Go To Dance

  W 6 odcinku 3 sezony Tylko Taniec wystąpili: Dope Swag Filip Drogoś Ksena Audrey Oliwia i Jakub Lucedarscy Katarzyna Wieczorek i Paweł Częścik Nela i Miki Nela Kuśnieruk Arabeska Da Street Crew Rafał “Jigy” Alchimowicz Rosa Tardia Na swoich faworytów możecie głosować na stronie:  https://www.facebook.com/tylkotaniec/app_393930950633650

Muzyka w 5 odcinku 3 edycji Tylko Taniec

Muzyka z 5 odcinka Tylko Taniec – Got To Dance:  Dawid “Skinder” Skinderowicz „FREEDOM (CLUB MIX)”/”SHE WOLF (FALLING TO PIECES)”  Caro Dance Juniorzy „BLACK AND GOLD” - S. SPARRO  Chodowiacy „KTO SIĘ ZANI” - RZEPCZYNO  Bailamos „MUJER LATINA (SAMBA)”/”BOULEVARD OF BROKEN DREAMS”/”BALADA BOA  Rafał Snopczyński „SAIL” - AWOLNATION Adrianna i Edyta Grawitacja Piaseczno „I AM ALIVE” - LAZARD  Gastro Squad

Cały 5 odcinek 3 edycji Tylko Taniec online!

W 5 odcinku Tylko Taniec wystąpili: Dawid „Skinder” Skinderowicz, Caro Dance Juniorzy, Chodowiacy, Bailamos, Rafał Snopczyński, Edyta Szczęsna i Adrianna Poręcka, Gastro Squad, Damian Lipiński, Paulina Smaś, Rachu Ciachu, Carolina Filipek, From The Soul, Stanisław Chrzanowski Cały 5 odcinek Got To Dance możecie obejrzeć na stronie:  http://www.ipla.tv/Got-to-dance-odcinek-5/vod-5676579

5 odcinek Tylko Taniec – Go To Dance

Oto lista uczestników 5 odcinka Tylko Taniec – Got To Dance: From The Soul Caro Dance Juniorzy Bailamos Damian Lipiński Gastro Squad Rachu Ciachu Adrianna i Edyta, Grawitacja Piaseczno Stanisław Chrzanowski Dawid “Skinder” Skinderowicz Carolina Filipek Paulina Smaś Chodowiacy Rafał Snopczyński Wszystkie występy znajdziecie na stronie: http://www.facebook.com/tylkotaniec/app_393930950633650 Na tej samej stronie możecie głosować na swoich

Cały 4 odcinek 3 edycji Tylko Taniec online!

W czwartym odcinku wystąpili: Dąbscy Dance Team, Maciej “Sheva” Mołdoch, Al-Mara, Mariam Ali i Victor Hormazabal Baeza, Sławomir Jeż, Revel, Nowinka, Rafał Gacek, Antonina Ziąbska, Break Da House, Butterflies, Cats Claw Crew, Bienio & Natkrakers Cały odcinek możecie obejrzeć na stronie:  www.ipla.tv/Got-to-dance-odcinek-4/vod-5671412

Muzyka w 4 odcinku 3 edycji Tylko Taniec

Muzyka w 4 odcinku Tylko Taniec: Dąbscy Dance Team „PLAYED-A-LIVE (THE BONGO SONG)” – SAFRI DUO Maciej “Sheva” Mołdoch „BREATHE” – DELILAH Al-Mara „PHARONIC ODYESSEY”/”YELLOW ROSE PERCUSSION” – P. DINLETIR/MEZDEKE Mariam Ali i Victor Hormazabal Baeza „I LOVE SALSA!” – N’KLABE Sławomir Jeż „NO LIMIT” – 2 UNLIMITED Revel „WELCOME TO BURLESQUE” – CHER Nowinka

4 odcinek 3 edycji Tylko Taniec

„Będzie coś co nie było jeszcze” czyli no limit w Got To Dance. Zapowiada się niezła zabawa Nie przegapcie 4. odcinka Tylko Taniec!

Cały 3 odcinek 3 edycji Tylko Taniec online!

W trzecim odcinku wystąpili: Izabela Kisiel, Shogun Crew, Funk Rockass, Ultimate, Selina Jappee, Adrianna Patłaszyńska, Wena Kids, Cykady, Pasja, AZS Koszalin, Kamil Szpejenkowski, Anna Chagowska i Piotr Kiszka, Elżbieta Miedzianowska i Jan Gołębiowski. 3 odcinek w całość możecie obejrzeć na stronie:  http://www.ipla.tv/Got-to-dance-odcinek-3/vod-5669466